Blog

Klimatyzatory Mistral w Greka Bydgoszcz. Nowości 2017.

Od ponad 10 lat na polskim rynku dostępne są wielofunkcyjne klimatyzatory Mistral. Firma po przejściu wielu zmian, w ostatnim czasie wprowadziła na rynek kilka nowych, interesujących modeli. Z którymi warto się zapoznać.

Produkty wyróżniają się wysoką technologią i obniżonym zużyciem energii przy jednocześnie niskich cenach. Zaletami nowych produktów jest wysoka energooszczędność, cicha praca, łatwy montaż, nieskomplikowana konserwacja oraz wiele dodatkowych funkcji, m.in. praca w trybie Eko, detekcja wycieku nieszczelności, bogate opcje sterowania i wiele innych. Warto przeanalizować funkcjonalności nowych produktów oferowanych przez Mistral.

NOWOŚCI MISTRAL 2017:

Klimatyzatory ścienne Inveter

klimatyzatory mistral

Charakteryzują się łatwym montażem, możliwością podłączenia wielu jednostek, wysoką energooszczędnością, bogatymi opcjami sterowania, łatwą konserwacją, 5 prędkościami wentylatora, inteligentną modulacją pracy, pracą w trybie Eko, ochroną przed wyciekiem.

Klimatyzatory kasetonowe Inveter - seria DCA3X/DKD

Klimatyzatory kasetonowe Inveter - seria DCA3X/DKD

Charakteryzują się nowoczesnym wyglądem, bardzo wydajna pracą, wysokim współczynnikiem efektywności energetycznej, z nawiewem obrotowym. Stosowane i popularne w użytkowaniu w mieszkaniach, biurach, sklepach, restauracjach i wielu podobnych miejscach.

Klimatyzatory kanałowe Inveter

Klimatyzatory kanałowe Inveter

Popularne klimatyzatory kanałowe, montowane głównie w pomieszczeniach biurowych, sklepach, restauracjach, magazynach, serwerowniach czy poddaszach.

Jednostki zewnętrzne Multi

Jednostki zewnętrzne Mistral Multi

To seria Multi urządzeń z możliwością podłączenia wielu jednostek dowolnego typu. Charakteryzują się cichą i oszczędną pracą.

Jednostki wewnętrzne ścienne Multi

To seria Multi urządzeń z możliwością podłączenia wielu jednostek dowolnego typu. Charakteryzują się estetycznym wyglądem, cichą i wydajną pracą oraz atrakcyjną ceną. Możliwością podłączenie ściennych jednostek z serii DCS22FX.